Call Now

Записатись на прийом

Терапія

У Миколаївському медичному центрі «ПАНАЦЕЯ» представлені практично всі напрямки сучасної терапії – ендокринологія, неврологія, гастроентерологія, кардіологія, гастроентерологія. Застосовуються як класичні способи лікування, і унікальні, авторські методи.

Якщо у Вас з’явилися зниження працездатності, невмотивована втома, почуття тривоги, збільшення у вазі або надмірне схуднення, часті застудні захворювання, або Ви просто не знаєте, до якого спеціаліста звернутися, ми рекомендуємо Вам проконсультуватися у лікаря-консультанта центру «ПАНАЦЕЯ». Лікар допоможе Вам визначити правильний та необхідний обсяг обстеження з метою виявлення захворювань на ранніх стадіях та провести їх своєчасну профілактику чи лікування.

Професійний огляд та рекомендації терапевта дозволять Вам у найкоротші терміни пройти обстеження, правильно вибрати консультації вузьких фахівців, вирішити питання необхідності додаткових лабораторних та інструментальних методів обстеження.

Прийом веде лікар-терапевт, гастроентеролог – Зацаринська Олена Іванівна

Щоб переконатися у відсутності проблем зі здоров’ям або виявити їх на ранній стадії, бажано проходити диспансеризацію (обстеження) 1 раз на рік.

Не відкладайте свій візит до фахівця. Подумайте! Адже лише своєчасне та повне обстеження, грамотно підібраний курс лікування та профілактики дозволяє людині попередити багато хвороб та зберегти своє здоров’я та здоров’я своєї сім’ї.