Call Now

Записатись на прийом

Обладнання

До послуг наших пацієнтів — єдина в Україні нова універсальна ультразвукова система експертного рівня SIEMENS (Німеччина-США) ACUSON S2000 ABVS c технологією автоматичного трьохмерного сканування молочної залози шляхом об’єднання мамографічної та ультразвукової методики. В апараті ACUSON S2000 представлені унікальні технології візуалізації (в тому числі еластографія), яких немає в одній ультразвуковій системі світу, що дозволяє діагностувати патологію, недоступну для досліджень на інших УЗІ-апаратах.

Система має в собі всі передові технології SIEMENS, що дозволяє досягти неможливої точності діагностики в самому широкому спектрі ультразвукових досліджень (брюшної пори, молочної залізниці, захисної залози, органів малого таза у чоловіків і жінок внутрішньополосними датчиками, мочеполової системи і т.д.).

Можливості проводимого аналізу томограм молочної залози на системі SIMENS ACUSON S2000+ABVS унікальний для Миколаєва та не мають аналогів в Україні!

SIMENS ACUSON S2000+ABVS

Ультразвукове дослідження серця, сосудів, акушерське ультразвукове дослідження 3D/4D та будь-які інші дослідження органів і системи організму виконується висококваліфікованими спеціалістами на нових УЗІ сканерах Toshiba Aplio ™ 500 і Toshiba Aplio ™ i800 з високою якістю експертного класу точності зображень.

Toshiba Aplio ™ 500
Toshiba Aplio ™ i800

Все це відкриває перспективи використання інноваційних методів візуалізації. Toshiba Aplio 500* і Toshiba Aplio™ i800 були створені на абсолютно новій сучасній платформі, забезпечуючи це краще якість зображення та швидку діагностику. Система об’єднує в себе останні технології в області візуалізації та універсальні клінічні додатки:

Фотовідеокольпоскопія — це один із провідних методів дослідження хворих із патологією шейки матки, що дозволяє визначити локалізацію патологічного процесу, коли розпізнати захворювання невооруженним поглядом ще неможливо, прицільно взяти матеріал для цитологічного дослідження чи біопсії.

Пацієнтка отримує візуальне зображення про динаміку перебігу захворювання, що облягає контакт з нею, збільшує довіру лікаря та нашого медичного центру, привертає увагу до досліджуваної області, щоб була зрозуміла суть планованих та виконуваних процедур. Технічні можливості відеосистеми дозволяють фіксувати на комп’ютері (не переривати режим візуального спостереження) ряд зображень дослідженої області для подальшого аналізу та діагностики. Високоякісна апохроматична оптика з багатослойним антирефлексним покриттям і потужний світлодіодний джерело світла створює чудове стереоскопічне якість зображення. Всі лінзи та призми виготовлені із стекла високого якості, виробництва відомої німецької фірми «SCHOTT».

ЕКГ (електрокардіографія) — самий поширений метод для вивчення діяльності серця людей будь-якого віку.

У нашому центрі ЕКГ дослідження проводиться на 12-канальному приладі «HeartScreen 80GL» всемирно відомого виробника INNOMED (Венгрія) з функцією аналізу ЕКГ(ЧСС, амплітуда, інтервали), пам’яттю, попереднім діагнозом, аналізом аритмії, аналізом варіабельності візуальних даних та програм на ПК. Обстеження ЕКГ дозволяє оцінити стан обмінних процесів у міокарді, визначити визнання збільшення повноти серця (передсердий і шлуночків), визнання ненормального утворення стенок серця (міокарда).

HeartScreen 80GL

Система добового моніторування ЕКГ (Система ЕКГ по Холтеру) – це неінвазивний, тривалий амбулаторний ЕКГ прилад серії Cardiospy «EC-12H», виробництва «Labtech» (Угорщина), який реєструє і зберігає всі дані ЕКГ протягом 24 (і навіть 48- 72) годин.

Прилад являє собою портативний реєстратор, що носиться, найменший за розміром в сімействі Холтерівських систем (вага – 50 г), який реєструє дані ЕКГ. Пацієнт носить його протягом 24 годин, причому він веде звичайний спосіб життя. Вимірювання проводяться як вдень, і вночі. Після завершення моніторування дані переносяться на комп’ютер щодо їх аналізу, у своїй кваліфікований фахівець переглядає запис і робить висновок.

Дана система має РЄ знак, відповідає основним вимогам Директиви Європейської Ради 93/42/ЄЕС у сфері медичних приладів та діє відповідно до системи якості за ISO 9001:2008 та ISO 13485:2003.

ЕХВЧ-200 – “НАДІЯ-2” – апарат електрохірургічний радіохвильовий (гінекологічний, урологічний, косметологічний, хірургічний) високочастотний для резекції та коагуляції.

Радіохвильова хірургія це сучасний та унікальний безконтактний метод розрізу та коагуляції м’яких тканин за допомогою радіохвиль високої частоти.

Переваги апарату: