Call Now

Записатись на прийом

Хірургія

Тут Вам нададуть допомогу у визначенні та лікуванні хірургічних захворювань, лікуванні у післяопераційному періоді.

Завданням хірургії є лікування захворювань, деформацій та травм за допомогою оперативних втручань. З часів винаходу скальпеля минуло чимало часу. З тих пір хірургія зробила крок далеко вперед. Ті методи, про які раніше ще навіть не можна було подумати, стали реальністю.

Наявність у МЦ «ПАНАЦЕЯ» (м. Миколаїв) сучасного високочастотного хірургічного апарату з різними режимами на тканини організму, дозволяють нам широко застосовувати його як прекрасну сучасну альтернативу класичним операціям.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Видалення новоутворень шкіри (родимки, бородавки, кондиломи, папіломи, кератоми, базаліоми, контагіозний молюсок та ін.) у нашій клініці виконується радіохвильовим методом, що дозволяє отримати чудовий косметичний результат без шкоди надійності видалення. Сама процедура практично безкровна та безконтактна, триває 3-7 хв. і проводиться під місцевою тонкоігольною анестезією (абсолютно безболісно). На місці віддаленої родимки залишається лише невелика ранка, що не вимагає накладання швів. Це звільняє наших пацієнтів від будь-яких перев’язок, що дуже зручно! Садина загоюється з утворенням скоринки, яка відходить на 4-11 день. На тому місці, де була родимка, залишається рожева молода шкіра у вигляді цятки. Ця ділянка шкіри поступово блідне, остаточно приховуючи сліди видалення.

Також за допомогою даної методики проводиться гінекологічне амбулаторне втручання на шийці матки та френулотомія (пластика короткої вуздечки), видалення жировиків (липом) шкіри мошонки, коагуляція глибоких уретральних кондилом в урології.

Після операції віддалене новоутворення, за необхідності, прямує на гістологічне дослідження до патологоанатомічної лабораторії.

Більш детальну інформацію про можливість лікування хірургічного захворювання, що Вас цікавить, Ви зможете дізнатися на консультації хірурга, онкохірурга, дерматолога, гінеколога або уролога нашого центру.