Call Now

Записатись на прийом

Гастроентерологія

Прийом веде лікар Зацаринська Олена Іванівна

Захворювання органів травлення є на сьогоднішній день однією з найважливіших проблем як для пацієнтів, так і для лікарів.

Слизова оболонка шлунка і кишечника є першою лінією захисту від токсинів, що надходять із зовні. Печінка очищає кров від токсинів, що вже всмокталися, а також від відпрацьованих організмом «відходів». Підшлункова залоза є основною «фабрикою» травних ферментів та місцем вироблення інсуліну. Хто допоможе, якщо болить живіт, чи мучить печія? Зрозуміло гастроентеролог!

У медичному центрі «ПАНАЦЕЯ» у місті Миколаєві веде прийом лікар гастроентеролог, який займається діагностикою та консервативним лікуванням найпоширеніших захворювань:

  • хронічний гастрит;
  • виразкова хвороба шлунка та 12 палої кишки;
  • захворювання кишківника;
  • жировий гепатоз;
  • хронічний панкреатит;
  • хронічний холецистит;
  • дискінезія жовчовивідних шляхів та багато інших.

За статистичними даними, у кожного десятого дорослого мешканця виявляється патологія органів травлення. Захворювання, які вивчає гастроентерологія та, з якими найчастіше доводиться стикатися нашим гастроентерологам, такі як функціональна кишкова диспепсія, дисбактеріоз, синдром подразненого кишечника та різні форми коліту є серйозною проблемою і, у ряді випадків, значно погіршують якість життя.

Гастроентерологія вже давно перебуває на службі людству і, слід сказати, дуже результативно. У нашому центрі висококваліфікованими фахівцями гастроентерологами за допомогою інструментальних та лабораторних методів проводиться діагностика та лікування різних захворювань органів травлення.

Ми пропонуємо свої послуги тим, хто зацікавлений у своєму здоров’ї, тим, хто впевнений у завтрашньому дні, кому потрібні точні, достовірні, об’єктивні діагностичні дослідження, висока якість лікування.