Call Now

Записатись на прийом

Ультразвукова діагностика

У Миколаївському медичному центрі «ПАНАЦЕЯ» Ви завжди зможете зробити і дорослій і дитині УЗД різних органів і систем організму (УЗД черевної порожнини, УЗД молочних залоз, УЗД щитовидної залози, УЗД органів малого тазу у чоловіків і жінок, УЗД передміхурової залози та сечового міхура, УЗД лімфатичних вузлів, УЗД серця та судин (доплерографія), сканування артерій та вен нижніх кінцівок, триплексне сканування судин голови та шиї, панорамне дослідження суглобів, нейросонографію (УЗД головного мозку у дітей до 1 року) тощо; комфортні умови, за доступними цінами.

Прийом ведеться за попереднім записом.

Будь ласка, уважно ознайомтеся з вимогами підготовки до ультразвукових досліджень

Ми використовуємо експертні апарати УЗД останнього покоління від світових лідерів у виробництві подібного обладнання – Acuson S2000 ABVS (ультразвукова система преміум класу компанії Simens), новітні експертні УЗД сканер Toshiba Aplio ™ 500 та УЗД сканер Toshiba Aplio ™. За допомогою методу УЗД ми складемо точну картину того, що відбувається з Вашими внутрішніми органами, використовуючи широкий набір спеціальних матричних датчиків та спеціалізоване програмне забезпечення.

За отриманими зображеннями УЗД можна судити про форму, величину досліджуваного органу, структуру його тканини. Це дозволяє виявляти патологічні зміни в органах, пухлинні та інші патологічні процеси, що змінюють структуру тканини, що виникають при певних захворюваннях. На сканограмах (зображеннях) області живота можна побачити структуру печінки, жовчного міхура, підшлункової залози, селезінки, нирок. З допомогою ультразвуку виявляють зміни у щитовидної залозі, молочних залозах, передміхуровій залозі тощо. А за допомогою новітньої розробки компанії Simens – Acuson S2000 ABVS – Automated Breast Volume Scanning – швидкої, точної, стандартизованої томографії проводиться діагностика експертного рівня для мамології.

Кожен пацієнт унікальний, багато клінічних випадків особливо складні. Але діагностика на новітньому устаткуванні – УЗД сканер Toshiba Aplio ™ 500 (2016 року) та УЗД сканері Toshiba Aplio ™ 800 (2018 року) – дозволяє лікарям ПАНАЦЕЇ отримувати кришталево чіткі зображення в найрізноманітніших медичних напрямках. А різноманітність експертних інструментів, різноманітних функцій та повного комплекту необхідних датчиків (у тому числі матричних та 3D/4D), дозволяють нам отримати діагностичну відповідь швидко та надійно – від раннього виявлення патології до лікування та подальшого контролю.

Даний апарат є флагманом ультразвукової діагностики в акушерстві та гінекології. Об’ємний ультразвук (3D/4D) дозволяє лікарю провести акушерську, генетичну діагностику плода в будь-якому триместрі вагітності з урахуванням сучасних протоколів ведення вагітності, а у Вас є можливість отримати детальну інформацію та кольорове фото Вашої майбутньої дитини на 3D/4D.

Відчуйте нову епоху ультразвуку!

  • Еталонна якість зображення
  • Програми поглиблених досліджень
  • Революція 3D/4D візуалізації