Call Now

Записатись на прийом

Онкологія

Дізнатися про Ваше онкологічне захворювання нелегко. Як правило, невідомість викликає у нас страх і занепокоєння. Однак більшість хворих відчувають, що їм буде легше впоратися з невідомою ситуацією, якщо вони матимуть максимум інформації про свою недугу.

У нашому центрі «ПАНАЦЕЯ (м. Миколаїв) Ви зможете обговорити Ваш діагноз, прогноз та варіанти лікування з професіоналами, лікарями-онкологами.

Команда онкологів медичного центру «ПАНАЦЕЯ» у м. Миколаєві складається з лікарів різних спеціалізацій – онкомамолог, онкогінеколог, хірург-онколог абдомінально-проктологічного відділення. Кожен з них має великий досвід у лікуванні пацієнтів з онкопатологією, і знайомі з більшістю сучасних стратегій та методів лікування.

Лікар онкогінеколог Кошель Василь Іванович

Фахівці «ПАНАЦЕЇ» підтвердять або спростують Ваш діагноз, провівши різні діагностичні дослідження (УЗД, аналізи на онкомаркери тощо). А точно взяті біопсії, проаналізовані досвідченими лікарями лаборантами і необхідні для класифікації раку допоможуть у виборі цільової терапії. Наприклад, деякі види раку грудей можна лікувати за допомогою гормональної терапії, яка дозволяє естрогену стимулювати зростання ракових клітин.

Після встановлення діагнозу лікар обговорить з Вами можливі варіанти лікування. Хоча основними видами лікування, як і раніше, залишаються хірургічні втручання, хіміотерапія та радіотерапія, нові методи лікування з’являються щорічно.

Лікарі-експерти Миколаївського МЦ «ПАНАЦЕЯ» обговорять із Вами такі питання:

  • питання, пов’язані з самим раком (вид та стадія захворювання, тощо)
  • цілі та завдання лікування (повне лікування, контроль захворювання та запобігання його поширенню, або полегшення симптомів)
  • побічні ефекти різних видів лікування та хірургічних процедур

Нашими фахівцями розроблено ефективні програми реабілітації та відновлювальної терапії онкопацієнтів.

Пам’ятайте, Ваше тверде бажання позбутися хвороби, підтримка близьких вам людей, і наш професіоналізм зроблять неможливе – можливим.