Call Now

Записатись на прийом

Кардіологія, функціональная діагностика

Серце – один із найважливіших органів людини. Всім відомо, що саме на нього виявляється найбільше навантаження, тому не дивно, що при сучасному ритмі життя величезна кількість людей відчувають проблеми із серцем та судинами. Серце забезпечує кров’ю всі органи тіла, живить їх і забезпечує енергією. Коли ваше серце відмовляється працювати, причиною цього може стати будь-що. Кардіологи нашого центру здатні діагностувати та індивідуально підібрати найкращий варіант лікування для всіх форм серцево-судинних захворювань.

МЦ «ПАНАЦЕЯ» в Миколаєві пропонує різні види діагностики кардіопатології -доплерографія (УЗД) серця та судин, ехокардіографія (ЕКГ) з аналізом ритму, добове моніторування ЕКГ (система ЕКГ по Холтеру), різні лабораторні проби.

Залучаючи найкращих спеціалістів-професіоналів для роботи з пацієнтами «ПАНАЦЕЯ», формує широкий діапазон діагностичних та медичних можливостей для лікування всіх типів серцево-судинних захворювань. Широта знань кардіологів та багаторічний досвід дає можливість швидко та точно сформулювати діагноз та здійснити ефективне лікування – навіть у складних кардіологічних випадках. Звернутися за консультацією лікаря кардіолога слід не тільки при виникненні будь-яких болів у ділянці грудної клітки або у разі виникнення збоїв серцевого ритму. Такі симптоми як набряки на ногах, задишка, непереносимість навантажень, підвищення артеріального тиску, запаморочення, непритомність теж свідчать про можливе захворювання серцево-судинної системи.

Консультація лікаря кардіолога є найважливішою частиною обстеження пацієнта. Саме в процесі консультації лікар з’ясовує та деталізує скарги пацієнта, збирає відомості про розвиток захворювання, оглядає пацієнта та вивчає медичні документи. У день відвідування лікаря ми маємо можливість зробити Вам ЕКГ, УЗД серця. При необхідності погодити день проведення добового моніторування ЕКГ Холтером.

Моніторування по Холтеру використовують при діагностуванні пацієнтів, у яких спостерігаються ознаки різних форм захворювань серцево-судинної системи, або в ситуаціях, коли лікар підозрює серцеву патологію без будь-яких ознак. Ознаки типу слабкості, трепетів, непритомності, які можуть бути викликані заворушеннями в електричних сигналах, що керують серцевими скороченнями. Ці ознаки можуть бути викликані емоціями, напругою, відбуватися уві сні або виникають безпосередньо у серці.

Моніторування по Холтеру – ідеальний тест, тому що при контролі пацієнт веде звичайний спосіб життя, збільшуючи цим можливість потрапити в такі ситуації, які можуть викликати різні ознаки та скарги кардіологічного характеру, цим збільшуючи кореляцію будь-яких проблем ритму серця. Моніторування по Холтер використовують також для виключення захворювань серцево судинної системи.

Результатом консультації лікаря та проведених діагностичних процедур є встановлення правильного діагнозу, і, отже, призначення необхідного лікування. Медикаментозна терапія (уколи, крапельниці) проводяться в маніпуляційному кабінеті медичного центру у зручний для Вас час.

У програмах лікування кардіопатології у нашому центрі «ПАНАЦЕЯ» (м. Миколаїв) також використовуються фізіотерапевтичні методи лікування, такі як лазеротерапія, компресійний масаж, остеопатія тощо.