Call Now

Записатись на прийом

Дерматологія, дерматовенерологія

Питаннями діагностики, профілактики та лікування шкірних та венеричних хвороб займається наука дерматовенерологія. Лікар-дерматовенеролог миколаївського медичного центру «ПАНАЦЕЯ» займається діагностикою та лікуванням не тільки захворювань, що передаються статевим шляхом, а й псоріазом, та вітіліго, та широко поширеними сьогодні алергічними дерматозами (контактний, алергічний та атопічний дерматит, екзема, нейродермит).

Грибкові ураження шкіри та нігтів, такі як різнобарвний лишай або оніхомікоз, прийнято вважати виключно косметичною проблемою. Адже будь-який мікоз – це захворювання, що посилюється з часом і загрожує розвитком серйозних ускладнень. Висипання на шкірі особи (акне) та контагіозний молюсок також відносяться до сфери компетентності лікаря-дерматолога, дерматовенеролога.

Зіткнувшись із різними «делікатними» проблемами, люди іноді з почуття сорому відмовляються від відвідування лікаря-фахівця та вибирають протимікробний препарат на свій розсуд, орієнтуючись на рекламу чи поради знайомих. Такий підхід є неефективним і навіть згубним для організму.

Завдяки прогресу у галузі сучасної дерматовенерології всі делікатні проблеми сьогодні успішно вирішуються, а шкірні захворювання повністю виліковуються.

Лікар – дерматолог вищої категорії з багаторічним досвідом роботи Комарова Валентина Миколаївна.

Дерматоскопія це метод діагностики шкірних утворень без пошкодження шкірного покриву. Суть методу у тому, що з допомогою спеціального приладу — дерматоскопа EVROLIGHT D30 (виробник – KaWe. Німеччина) при 10-кратному збільшенні досліджуються поверхневі шари шкіри. Це дозволяє більш ґрунтовно вивчити симетричність новоутворення, його розмір та межі, структуру, відстежити зміни шкірних покривів.

Не допускайте ускладнень – запишіться на прийом вже сьогодні!