Call Now

Записатись на прийом

Як проводиться холтерівське моніторування ЕКГ (пам’ятка пацієнту)

post image

У призначений час Ви приходите в Медичний центр «ПАНАЦЕЯ», і персонал наклеює на Вас електроди та вішає прилад (він розміщується в тканинній сумочці на ремінці або кріпиться кліпсою на поясі, як чохли для мобільних телефонів).

Дослідження безболісне, проводиться протягом доби. Під час дослідження Ви ведете свій звичайний спосіб життя (працюєте, здійснюєте прогулянки тощо). Вам видають щоденник холтерівського моніторування, в якому ви фіксуватимете цікаві для лікаря події — час та обставини виникнення неприємних симптомів з боку серця, вид діяльності, фізичні навантаження, прийом лікарських препаратів, час неспання та сну.

Через добу після початку запису слід повернути монітор до Медичного центру «ПАНАЦЕЯ». Ви приходите особисто та персонал знімає з Вас апарат. Після зняття монітора лікар-кардіолог Медичного центру вивчає запис та складає висновок.

Підготовка до обстеження:

 1. Рекомендується прийняти душ, т.к. після встановлення електродів протягом 24 годин не можна приймати водні процедури.
 2. Для проведення холтерівського моніторування необхідно одягнути вільний бавовняний одяг з високим коміром (оскільки один з електродів буде перебувати у нижній частині горла).
 3. Під час проведення моніторингу не можна носити металеві прикраси, одяг із металевими ґудзиками, оскільки вони можуть впливати на результати запису ЕКГ.
 4. При вираженому волосяному покриві в місцях фіксації електродів (передня поверхня грудної клітки) волосся вибриветься.
 5. При собі мати:
  • паспорт та копію паспорта
  • заставну суму (250 грн) за виданий Вам прилад для реєстрації ЕКГ.
  • годинник для фіксації часу дій.