При підготовці до здачі МАТЕРІАЛУ З УРЕТРИ І ПІХВИ для аналізів (ПЛР-зіскоби, мазки, бак. посіви тощо) необхідно дотримуватися наступних правил:
ПАМ'ЯТАЙТЕ! Прийом БУДЬ-ЯКИХ медикаментів, куріння, вживання алкоголю, кава може вплинути на результати лабораторного тестування
Перед тим, як йти до лікаря, особливо до нового для Вас, продумайте вдома у спокійній обстановці все те, що Ви хочете запитати чи сказати. Запишіть це на аркуші паперу. Бажано мати із собою результати обстежень (не більше 1 місяця давності) – загальний аналіз крові, загальний аналіз сечі, цукор крові, а також інші медичні виписки, результати лабораторних обстежень, УЗД, флюорографію.
Має сенс вести своєрідний «щоденник здоров'я», до якого слід заносити:
В окрему папку бажано збирати результати лабораторних досліджень, рентгенівські знімки та інші документи, які стосуються Вашого здоров'я або які лікар видає Вам на руки.
Будь ласка, уважно ознайомтесь з рекомендаціями (пам'ятками) щодо підготовки до діагностичних та лікувальних маніпуляцій, уточніть у чергового адміністратора вартість та графік прийому, номер кабінету необхідного Вам спеціаліста.
Ознаками передпухлинних та пухлинних захворювань грудей є: хворобливе нагрубання за кілька днів до початку менструації, наявність ущільнених вузликів, виділення з соска крапель жовтого кольору або кров'яної рідини (плями на бюстгальтері), зміна форми молочної залози, втягнення (або виступ шкіряних) .
Регулярне (щомісячне) самообстеження та негайний візит до лікаря за наявності одного із зазначених симптомів дозволяє попередити розвиток злоякісної пухлини та добитися повного лікування у разі її своєчасного виявлення. Найкращий момент – відразу після менструації: у цей час груди найм'якіші. Не менструюючі жінки повинні робити це щомісяця в той самий день.
Послідовність дослідження:
При цьому звертають увагу:
Необхідно пам'ятати, що навіть якщо під час самообстеження Ви не знайшли нічого підозрілого – все одно необхідно регулярно відвідувати мамолога і проходити ультразвукове дослідження молочних залоз.
У призначений час Ви приходите в Медичний центр «ПАНАЦЕЯ», і персонал наклеює на Вас електроди та вішає прилад (він розміщується в тканинній сумочці на ремінці або кріпиться кліпсою на поясі, як чохли для мобільних телефонів).
Дослідження безболісне, проводиться протягом доби. Під час дослідження Ви ведете свій звичайний спосіб життя (працюєте, здійснюєте прогулянки тощо). Вам видають щоденник холтерівського моніторування, в якому ви фіксуватимете цікаві для лікаря події — час та обставини виникнення неприємних симптомів з боку серця, вид діяльності, фізичні навантаження, прийом лікарських препаратів, час неспання та сну.
Через добу після початку запису слід повернути монітор до Медичного центру «ПАНАЦЕЯ». Ви приходите особисто та персонал знімає з Вас апарат. Після зняття монітора лікар-кардіолог Медичного центру вивчає запис та складає висновок.
Підготовка до обстеження:
Зверніться до чергового адміністратора, щоб отримати контейнер для взяття сечі та інформацію щодо умов збору сечі для конкретного виду досліджень.
Загальні рекомендації щодо збору сечі для досліджень:
Важливо! У різних лабораторіях можуть застосовуватися різні методи дослідження та одиниці виміру. Для коректності результатів та їх прийнятності, проводіть дослідження в одній і тій же лабораторії, в той самий час. Порівняння таких досліджень буде коректнішим.
Для ряда тестов есть специальные правила подготовки к исследованию, с которыми можно ознакомиться у дежурного администратора.